top of page

Чергові матчі Зимового чепіонату відбулися цими вихідними

Цікавинки 20 туру: матч Грозинці - Селище, ведучи по ходу матча 2:0 Селище втратило перевагу, що дозволило Грозинцям зрівняти рахунок, но на останній хвилині Селищанці вирвали перемогу.
Цікавинки 21 туру: центральний матч Топорівці - Драниця. У цьому матчі міг визначитися переможець Зимового чемпіонату. У цьому матчі було два вилучення у Топорівців за одну хвилину, рахунок був 2:0 на користь Драниці, Топорівці зрівняли рахунок и на останніх хвилинах могли вирвати перемогу. Але матч закінчився з рахунком 2:2. Таким чином чемпіон може бути визначений у наступному турі.

20й тур:
ФК “Тарасівці” – ФК “Зелений Гай-Волна” – 0:3 (технічна поразка) ФК “Слобода” – ФК “Зелений Гай” – 3:0 (технічна поразка) ФК “Рідківці” (юнаки) – ФК “Чорнівка” – 1:1 ФК “Топорівці” – ФК “Бояни-2” – 2:0 ФК “Сила Тепла” (Форосна) – ФК “Недобоївці” – 0:3 (технічна поразка) ФК “Магала” – ФК “Стальнівці” – 5:2 ФК “Грозинці” – ФК “Селище” – 2:3 ФК “Рідківці” – ФК “Драниця” – 1:2 ФК “Малинівка” – ФК “Чорнівка” (ветерани) – 0:3 (технічна поразка) ФК “Бояни” – ФК “Зелений Гай” (ветерани) – 0:3 (технічна поразка) ФК “Динівці” – ФК “Колінківці-2” – 0:3 (технічна поразка) ФК “Колінківці” – ФК “Строїнці” (юнаки) – 3:0 (технічна поразка)
21й тур:
ФК “Тарасівці” – ФК “Чорнівка” (ветерани) – 7:1 ФК “Слобода” – ФК “Зелений Гай” (ветерани) – 5:2 ФК “Грозинці” – ФК “Зелений Гай-Волна” – 1:3 ФК “Рідківці” – ФК “Рідківці” (юнаки) – 3:0 (технічна поразка) ФК “Колінківці” – ФК “Стальнівці” – 2:1 ФК “Зелений Гай” – ФК “Селище” – 1:4 ФК “Магала” – ФК “Бояни-2” – 7:1 ФК “Сила Тепла” (Форосна) – ФК “Чорнівка” – 4:0 ФК “Топорівці” – ФК “Драниця” – 2:2 ФК “Малинівка” – ФК “Колінківці-2” – 0:3 (технічна поразка) ФК “Бояни” – ФК “Строїнці” (юнаки) – 3:0 (технічна поразка)
ФК “Динівці” – ФК “Недобоївці” – 0:3 (технічна поразка)