У Закарпатській області стався землетрус магнітудою 2,5 бала за шкалою Ріхтера
- Район Інфо
- 18 жовт. 2021 р.
- Читати 1 хв
Про це повідомляють на сайті Головного центру спеціального контролю. Поштовхи зафіксували 18 жовтня о 2:20 у селі Бодалове Берегівського району.

"Джерело землетрусу розташоване на території Закарпатської області - на південний захід від міста Берегове, завглибшки 5 км. За класифікацією землетрус належить до невідчутних. Інтенсивність коливань лежить нижче межі чутливості людей", - ідеться в повідомленні.
На території Берегівського району раніше були зареєстровані землетруси 10 й 26 серпня 2011 року магнітудами 2,7 і 1,6 відповідно. Найбільший землетрус зареєстрований 23 листопада 2006-го магнітудою 4,5.
Нагадаємо, 12 жовтня стався землетрус магнітудою 2,0 бали за шкалою Ріхтера в Івано-Франківській області .
Very easily this site will most likely irrefutably perhaps end up being popular including numerous weblogs individuals, in order to it's persistent content pieces or possibly views. https://j9korea.com/